Teslimat ve Sipariş Süreci

Üretim

Meyve, Sebze ve diğer ürünler Feradis Çiftliğinde sizin için özenle doğal ve herhangi bir kimyasal olmadan üretilir.

Sipariş

Feradistaze.com üzerinden sipariş oluşturulur.

Hasat

Siparişinize göre Meyve & Sebze hasadı yapılır ve hasadın ardından 24 saat geçmeden ürünler tarafınıza gönderilmek üzere yola çıkar.

Teslimat

Hazırlanmış olan siparişiniz soğuk zinciri bozmadan +4 dereceli soğuk arabalar ile Feradistaze personeli tarafından teslim edilir.

Feradis Çiftliğinde İyi Tarım Uygulamaları çerçevesinde özenle üretildikten sonra paketlediğimiz her bir aşamasında ayrı bir emek olan taze meyve, sebze ve gıda ürünlerimizin teslimat süreci de en çok önem verilmesi gereken aşamalardan biridir.

İstanbul içi taze meyve ve sebze teslimatlarımız kendi araçlarımızla çiftliğimizden kapınıza kadar soğuk zinciri bozmadan haftaiçi her gün ve Cumartesi yapılmaktadır.

Eğer Meyve ve Sebzeler için Ön Sipariş verdiyseniz siparişiniz ürün sayfasında belirtilen tarihi takiben aşağıda belirtilmiş olan rota doğrultusunda yapılacaktır.

Eğer hasat zamanı sipariş verdiyseniz ürününüz siparişinizi verdiğiniz günü takiben sipariş vermiş olduğunuz ilçenin dağıtım gününe göre yapılacaktır.

Eğer meyve ve sebze siparişi verirken reçel, zeytin vb ürünler de sipariş verdiyseniz bu siparişiniz meyve ve sebze ile beraber teslim edilecektir.

Eğer taze meyve ve sebze için ön sipariş verirken yanında başka bir ürün de sipariş verdiyseniz bu siparişiniz iki ayrı sipariş olarak ayrılarak meyve ve sebze dışında sipariş vermiş olduğunuz ürünler kargo ile tarafınıza aynı gün kargolanarak teslim edilmektedir.

Meyve ve Sebze içermeyen bir sipariş verdiyseniz bu siparişiniz aynı gün kargo şirketine teslim edilerek tarafınıza gönderilmektedir.

Şimdilik İstanbul dışına Meyve ve Sebze teslimatımız ne yazik ki mevcut değil.

300 TL ve Üzeri alışverişlerinizde teslimat ücretsizdir.

Feradistaze araçlarıyla soğuk zinciri bozmadan İstanbul içine aşağıdaki günler ve ilçeler doğrultusunda
teslimat yapılacaktır.

Haftaiçi Her Gün ve Cumartesi:

Kartal, Pendik, Tuzla, Maltepe, Kadıköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Üsküdar, Ataşehir, Ümraniye, Çekmeköy, Beykoz

Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi Günleri

Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Eyüp, Zekeriyaköy ve Arnavutköy

Salı ve Cuma Günleri

Avcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy,   Eyüpsultan, Beyoğlu, Gaziosmanpaşa, Fatih, Güngören Zeytinburnu, Sultangazi, Kağıthane, Esenyurt, Küçükçekmece.

Büyükçekmece, Uskumruköy, Çatalca, Beykoz'a bağlı köyler, Şile, Ömerli Mh. ve Silivri'ye teslimatımız bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.