Değerlerimiz

Şeffaflık

Müşterimiz olarak kendinizi güvende hissetmenizi istiyoruz. En yüksek kalitede ürünleri teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz. Meyve, sebze ve diğer ürünlerimizin nereden geldiğini bilmenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Küçük yerel çiftlikleri ve üreticileri önemli bir şekilde desteklediğinizi de bilmenizi isteriz. Bir ürünün kaynağının neresi olduğunu belirtmeye ve standartlarını arttırmaya her zaman devam edeceğiz. Ürünlerinizin nereden geldiğini bilmek en doğal hakkınız.

Tazelik

Öncelikle çiftliğimizde ve çiftliğimizin bulunduğu Kocaeli ili Karamürsel ilçesi Fulacık köyünde ve civar köylerinde bulunan güvendiğimiz üreticilerle iş birliği yapıyoruz. Çiftliğimizin ve diğer üreticilerimizin bulunduğu konum İstanbul’a yakınlığı sebebiyle meyve, sebze ve diğer ürünlerimizin kat etmesi gereken mesafeyi ve süreyi kısaltır ve ürünlerin size daha taze olarak ulaşmasını sağlar. Sitemizi tüm market ve manav ihtiyaçlarınız için birincil varış noktası yapmak, yerel küçük çiftlikleri ve işletmeleri desteklemeye devam edebileceğimiz anlamına gelir. Sattığımız tüm ürünlerin %85'i yerel kaynaklıdır! Bazı popüler mevsimlik ürünleri (narenciye, muz veya avokado gibi) daha uzaklardan tedarik ediyoruz. Ancak, ne olursa olsun, üreticilerimizin yetiştirme uygulamalarının standartlarımıza uygun olduğundan emin oluyoruz.

ÜRETİCİLERİ İNCELE

Kalite

Bir ürünün yetiştirilme veya paketlenme şekli ve kat ettiği mesafe olsun, her zaman çevreye duyarlı uygulamaları savunuyoruz. Tarım söz konusu olduğunda, İyi Tarım Uygulamaları ve Organik sertifikalı üreticileri tercih ediyoruz. Bu sertifikalarda bulunan standardları benimseyen çiftliklerle iş birliği yapıyoruz. Aşırı ve gereksiz ambalajı olan ürünlerden kaçınıyoruz. Nakliye sırasında karbon emisyonlarını azaltmak için mümkün olduğunca yerel çiftliklere ve üreticilere bağlı kalıyoruz ve depomuzdan kapınıza kadar olan yolculuğu optimize etmek için teslimat sürücülerimizi manuel olarak yönlendiriyoruz. 

Daha iyi bir gıda sistemi oluşturmamıza yardımcı olun.